משאבים טבעיים

משאבים טבעיים

האתגר לגילוי משאבים טבעיים בתת-הקרקע הולך וגדל ודורש כלים מתוחכמים יותר. המכון הגיאופיסי לישראל מיישם טכנולוגייה מתקדמת בכדי לעזור ללקוחותיה ושותפיה למצות את מירב היכולות של גיאופיסיקה לתת-הקרקע בשיטות לא חודרניות ביבשה. כיוון שאנו שואפים לספק ערך חדש ותוצאות יישומיות ברות השפעה ללקוחותינו, אנו מוצאים ששילוב של שיטות הינה המפתח להצלחה.

צוות המומחים שלנו מחזיק בעשרות שנות נסיון בחיפוש וגילוי משאבים טבעיים. ביניהם פחמימנים קונבנציואנליים ולא-קונבנציונאליים, מתכות, מים ותמלחות ואף מקורות אנרגיה גיאותרמיים.

בין אם במדבריות יבשות, עמוק ביער הגשם, בערים וכפרים מבודדים, על הרים מושלגים או מישורי גאות ושפל נרחבים, המכון הגיאופיסי התמחה בכל שטח יבשתי. על ידי היצמדות להנחיות הבטיחות והגהות ושמירה על הסביבה, וכן נהלי איכות וניהול פרוייקטים, המחמירות בעולם, אנו מוודאים שכל פרוייקט מסתיים בהצלחה, בבטיחות ועם מינימום השפעה על הסביבה הטבעית.

שילוב של הידע הגיאולוגי עם מידע גיאופיסי איכותי מניב תובנות חדשות ופענוח שמוביל למעשים. הודות לשיטות עיבוד הנתונים המתקדמות שלנו, אשר פותחו לאורך 62 שנות מחקר ופיתוח, הנתונים שלכם יעברו עיבוד או שחזור, וישולבו עם הנתונים החדשים שייאספו ע"י המכון בכדי לייצר אפיקי אקספלורציה חדשים.

מינוף של הגיאופיסיקה הנכונה, בין אם זו סייסמיקה, מגנטיקה, גרבימטריה או אלקטרו-מגנטיקה, ליצירת ממצאים איכותיים בתוכנית החיפוש שלכם - זה מה שאנחנו עושים – כל יום, כל היום.